Reddit Poster który znalazł klucze do 127 akcji BTC Myśli

W BRIEFIE

  • Reddit plakat BitcoinHolderThankU (BHTU) twierdzi, że znalazł klucz do 8-9-letniego portfela BTC.
  • Portfel zawierał 127 Bitcoinów.
  • Po sprzedaniu tego wszystkiego na rynku OTC, BHTU ma skruchę sprzedawcy. I ponad 4 miliony dolarów.

Reddit’s BitcoinHolderThankU znalazł klucze do 8-9-letniego konta, które zawierało 127 bitcoinów.

BitcoinHolderThankU (BHTU), który stracił klucz do portfela około 2012 roku, znalazł klucz do portfela BTC na 22 grudnia. BHTU wziął na czerwono do umieszczenia obserwacji na podstawie tego, co się stało.

Co BHTU zrobiłoby inaczej

BHTU najpierw zdecydowało się na jak najszybsze osiągnięcie możliwych zysków, nie robiąc z tego bałaganu. Innymi słowy, stawka zostałaby zlikwidowana, ale nie zbyt pochopnie. BHTU sprzedało cały bitcoin nad ladą za około 4,24 miliona dolarów netto.

Patrząc wstecz na tę transakcję, BHTU miało drugie zdanie. BTC sprzedało za ponad 33.400 dolarów za monetę. Jednak wzrost cen od czasu sprzedaży przyniósł żal niektórych sprzedawców. „Zamiast tego sprzedałbym większość z nich i zatrzymałbym garść na lata.“

Przenoszenie BTC en masse

BHTU zwraca uwagę na sceptycyzm wywołany początkowym posterunkiem i wątpliwości, czy można by od razu przenieść tyle bitcoinu. Autor wskazuje na fakt, że wymiana ma swoje granice, więc nie można było jej wykorzystać. Zamiast tego użyto OTC Principal Desk. BHTU twierdzi, że uporządkowanie szczegółów zajęło około tygodnia, i że skontaktowano się z wieloma firmami, aby znaleźć jedną z nich przy minimalnych opłatach.

BHTU odpowiada na pytanie, dlaczego cała kwota została przesunięta na raz. „To trwałoby wiecznie“, zważywszy na ograniczenia giełdowe. BHTU obawia się, że cena może znacznie spaść w czasie potrzebnym do likwidacji pozycji.

Co dalej?

BHTU zastanawia się nad kolejnymi ruchami, pracując jeszcze nad „szkołą“. „Moim planem jest znalezienie bezpiecznego kanału inwestycyjnego o niskim ryzyku…“ BHTU pisze.

Co dalej Bitcoin?

Większość obserwatorów widzi Bitcoin, i kryptokurrency w ogóle, jak na rynku byka. Słynny Bitcoin Bull i Miller Value Partners CEO Bill Miller wskazuje na fakt, że w przeciwieństwie do większości aktywów, Bitcoin staje się mniej ryzykowny w miarę wzrostu wartości. Dzieje się tak po części dlatego, że Bitcoin jest wciąż na wczesnym etapie akceptacji. Duże banki mogą kupować i sprzedawać i przechowywać Bitcoin, ale nadal tego nie robią.

Niektóre wskazują na bańkowy charakter Bitcoinu na tym etapie inwestycji. Bank of America nazwał obecny rajd Bitcoin możliwe, „matka wszystkich baniek“ na 9 stycznia.

Jeszcze inni nadal są przeciwni Bitcoinowi, nawet jeśli uważają technologię łańcuchów blokowych za użyteczną. Na przykład Sean Williams z The Motley Fool i Warren Buffet, pozostają w najlepszym razie nieprzekonani co do największej krypty.